Отдел продаж: (099) 0-888-370
Отдел урегулирования: (096) 403-69-31
  • зеленая карта Харьков, зеленая карта Украина
  • юридическая консультация автоюриста Украина, юридическая консультация автоюриста Харьков
  • автоэксперт Украина, автоэксперт Харьков

Провокації на границі України та Росії.

Останнім часом до нас звертаються багато людей стурбованих тим, що на території  Російської Федерації бувають випадки невизнання українських страхових сертифікатів «Зелена карта» . У грубій формі виписуються штрафи та примусово громадян України зобов’язують купувати російські сертифікати ОСАГО.  Ми як страховий брокер, зайнялись цим питанням та розміщуємо офіційну заяву МТСБУ (Моторне (транспортне) страхове бюро України).

Офіційна заява

Моторне (транспортне) страхове бюро України  (надалі – МТСБУ) офіційно заявляє про таке.

Останнім часом до Дирекції МТСБУ надходять матеріали про розміщення у прикордонних зонах на території Російської Федерації листівок про невизнання українських страхових сертифікатів «Зелена карта», укладених по відношенню до транспортних засобів з українською реєстрацією, і які перетинатимуть українсько-російський кордон після 01.05.2016.

У зв’язку з цим повідомляємо, що всі договори міжнародного страхування «Зелена карта», укладені від імені страховиків-повних членів МТСБУ (незалежно від дати їх укладанням) по відношенню до транспортних засобів з українською реєстрацією є дійсним та покривають територію країн-членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена карта», у тому числі Російську Федерацію.

Всі збитки за чинними договорами страхування «Зелена карта», укладеними за повноваженням МТСБУ, відшкодовуватимуться страховиками-повними членами МТСБУ  та покриватимуться гарантіями МТСБУ.

Розповсюдження будь-якої інформації про те, що водії транспортних засобів з українською реєстрацією зобов’язані укладати російські внутрішні договори обов’язкового страхування (ОСАГО) при перетині українсько-російського кордону через визначенні законодавством України міжнародні пункти пропуску є незаконним та провокаційним.

Уразі наявності документально підтвердженої інформації про факти невизнання українських страхових сертифікатів «Зелена карта», просимо невідкладно повідомляти Дирекцію МТСБУ з метою інформування Ради Бюро міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена карта».

Напоминаем, что зеленая карта – это обязательный документ для передвижения за границей на своем транспортном средстве. Страховой брокер СиМаркет, предоставит Вам наилучшие услуги по оформлению зеленой карты, и подберет оптимальную страховую компанию.

0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...
Поделиться с друзьями и коллегами :

Бесплатная консультация автоюриста

Отправить

Бесплатная консультация и лучшие предложения

Отправить

Обратный звонок

Отправить